HOROSKOP NA 2014 ROK

UWAGA. HOROSKOP ASTROLOGICZNY NA 2014 ROK JEST JUŻ  DOSTĘPNY W SPRZEDAŻY W

” MAGICZNYCH KLUCZACH LOSU”  oraz  w magazynie ” Czwartego Wymiaru”

Zapraszam do horoskopu miesięcznego w czasopiśmie 

” Czwarty Wymiar” 

Prognoza astrologiczna na 2013 rok. 

Na poszczególne znaki zodiaku.

  Baran – ( 21 marca – 19 kwietnia )


W tym roku staną się najważniejsze relacje z ludźmi.  Nauka ich prawidłowego i pozytywnego budowania może zająć Ci prawie cały rok. Od Twojej postawy względem partnera życiowego, zawodowego, biznesowego będzie zależało, jak dalej taki układ będzie funkcjonować i czy będą z tego problemy czy korzyści.  Jeśli jesteś w jakikolwiek sposób uzależniony finansowo od innych, to wszystko będzie przymuszać Cię, abyś podjął wysiłek do wyzwolenia się. W możliwościach pozyskiwania pieniędzy powróci okazja, której nie wykorzystałeś w przeszłości.  Warto ją teraz ponownie rozpatrzeć.  W obszarze zawodowym masz szanse na rozwinięcie skrzydeł, ale trzeba będzie wszystko dobrze zaplanować. W domu różne napięte sytuacje z najbliższym otoczeniem. Wygrasz, jeśli podejdziesz do tego  bardziej racjonalnie, strategicznie, a nie emocjonalnie. W miłości musisz dokładnie wiedzieć, czego chcesz i tego konsekwentnie się trzymać. W przeciwnym razie Twoja niepewność i niestabilność będzie miała negatywny oddźwięk. Najlepszy miesiąc wrzesień i grudzień. Najtrudniejszy marzec i kwiecień.

Rada: panować nad emocjami i kształtować racjonalny umysł.                  

   Byk – ( 20 kwietnia – 20 maja )


!byk kopiaWiększość energii w tym czasie zostanie spożytkowana na porządkowanie wszelkich zaległych i problematycznych spraw finansowych i innych materialnych. Okoliczności zewnętrzne sprzyjają Ci, abyś pospłacał należności, wyszedł z krzywdzących dla siebie relacji biznesowych, odzyskał długi. Twój umysł będzie podsuwał pomysły i podpowiadał rozwiązania. Reszta zależy od włożonej w realizację pracy, konsekwencji i otwartości na zmiany. Masz dużą szansę stanąć na nogi finansowo i stworzyć sobie mocne fundamenty na przyszłość. W pracy zawodowej   nie możesz już funkcjonować po staremu. Potrzeba jest zmian albo pracy albo sposobu podejścia do pracy albo nawet zmiany zawodu. W domu na początku trochę problemów związanych z różnymi nieporozumieniami.  Musisz znaleźć nowy sposób komunikacji, wtedy wszystko się ułoży. Większa tolerancja  i spokój wewnętrzny pomoże Ci podejmować  właściwe decyzje. W miłości nie będzie łatwo, ale w końcu odnajdziesz swoją miłość i pozwolisz jej rozkwitnąć. Najlepszy miesiąc sierpień, wrzesień. Najtrudniejszy luty, marzec.

Rada: wbrew wszystkim i wszystkiemu wierzyć.

   Bliźnięta – ( 21 maja – 21 czerwca )

! bliznieta 4Teraz przejdziesz bardzo głęboką transformację, która wymusi różne zmiany. Może to dotyczyć nauki, kariery zawodowej, sposobu pozyskiwania pieniędzy itp. Za każdym razem będziesz musiał zmierzyć się ze sobą i pokonać wewnętrzny opór. Dobry los otoczył Cię teraz swoim ramieniem i unosi Cię w górę, w stronę rozwoju i pomyślności. Jedynym warunkiem jest to, abyś włożył we wszystko, co robisz sporą dawkę energii duchowej. Jeśli jednak nie będziesz mógł oderwać się od przywiązania do materii, wtedy nie do końca wykorzystasz nadarzające się okazje. W finansach początek roku kiepski, ale z biegiem czasu powinno być coraz lepiej. W pracy zawodowej dość istotnym staje się wypracowany przez Ciebie autorytet. W różnych dziwnych sytuacjach to właśnie na nim będziesz mógł się oprzeć.  W domu sprawy rodzinne toczą się w kierunku pozytywnych uregulowań i stabilności.  W miłości dużo się dzieje. Jeśli jesteś sam, masz szansę na poważny związek.  W stałych związkach potrzeba innego spojrzenia na obecną rzeczywistość. Najlepszy miesiąc lipiec, październik. Najtrudniejszy miesiąc styczeń.

Rada: więcej działać, mniej myśleć.

       Rak – ( 22 czerwca –  22 lipca )

! rakRóżne sprawy będą Cię tak absorbować, że nie będziesz mógł pogodzić domu z pracą. Musisz mądrze wyważyć co jest dla Ciebie ważniejsze i to postawić na pierwszym miejscu, a resztę na razie odsunąć na plan dalszy. Jakiekolwiek wątpliwości i odkładanie decyzji na później może tylko pogorszyć sytuację. W finansach sporo możliwości. Niektóre będą wymagały podjęcia ryzyka. W takich przypadkach powinieneś zabezpieczyć się na wszelkiego rodzaju okoliczności. W najważniejszych kwestiach istotne będzie dochowanie tajemnicy. Jeśli najbliższe otoczenie się dowie, sytuacja mocno się skomplikuje. W pracy sytuacja niestabilna, a wymagania rosną. Może nastąpić restrukturyzacja firmy lub zmiana stanowiska. W domu do października dużo absorbujących zadań zarówno w relacjach z bliskimi, jak i różnego rodzaju kwestii urzędowych i prawnych. Dopiero pod koniec roku uda Ci się zrealizować to, na czym Ci najbardziej zależy. W miłości będzie tak jak chcesz, ale pod warunkiem, że o to zawalczysz. Najlepszy miesiąc to czerwiec, lipiec. Najtrudniejszy miesiąc kwiecień, grudzień.

Rada: mierz siły na zamiary. 

    Lew – ( 23 lipca – 22 sierpnia )

! lewWrażliwość Twoja jest większa niż dotychczas. Powoduje to możliwości przewidywania różnych wydarzeń, ale także zbyt łatwo można Cię zranić. Jesteś bardziej czuły na słowa, na tonację głosu i zachowania ludzi. Wobec czego Twoje reakcje mogą być nagłe i niespodziewane, a nawet niekiedy zupełnie nie adekwatne do zaistniałej sytuacji. Dobrze byłoby wzmocnić swój układ nerwowy i popracować nad dystansem do własnych emocji.  W finansach szczęście Ci dopisuje. Sporo przychodów, ale też niemało wydatków. Inwestycje w pierwszej połowie roku będą się opłacać. W pracy musisz walczyć o swoją pozycję z pełną determinacją. Wtedy pokonasz przeszkody, a może nawet zasłużysz na awans. Nie bój się wystąpień publicznych i kontaktów z obcokrajowcami. Ciekawe co się może wydarzyć w podróży?  W domu zaplanuj ważniejsze rzeczy  już w styczniu i konsekwentnie je realizuj.  Remont, budowa  domu lub zakup jakiejś nieruchomości jest całkiem możliwe. W miłości nie bądź taki zasadniczy. Potrzeba większej elastyczności w postępowaniu  i romantyzmu.  Najlepszy miesiąc maj, sierpień. Najtrudniejszy miesiąc listopad, grudzień.

Rada: pozbądź się złych nawyków.

  Panna – ( 23 sierpnia – 22 września )


Panna 2Patrzysz w przyszłość i we wszystkim przewidujesz problemy i ciężary. Nie ma konkretnych na to wskazań, ale jesteś uparta i nie chcesz zmieniać opinii. To powoduje ciągłe niezadowolenie i frustrację. To też powoduje, że jeszcze więcej wymagasz od siebie i jesteś bardziej surowa dla innych. Lepiej podejmij pracę nad rozluźnieniem , relaksem i odpuszczaniem sobie różnych rzeczy. Może pomóc Ci medytacja, hipnoza lub intensywne ćwiczenia fizyczne. Od strony finansowej będzie to bardzo zaskakujący rok. Musisz być gotowa na wszelkie ewentualności. W pracy zawodowej, mnóstwo rzeczy nie jest jasnych, ale jednak szczęście Ci dopisuje. Uważaj jednak, abyś nie przegapiła okazji, bo następna szybko się nie powtórzy. W domu jest to czas oczyszczenia i transformacji.  Może nastąpić zmiana układu domowo – rodzinnego. Jakaś informacja się zawiesi i spowoduje wiele zamieszania. W miłości pozytywne zmiany, ale niczego nie możesz przewidzieć. Najlepszy miesiąc czerwiec, lipiec. Najtrudniejszy kwiecień, październik.

Rada: więcej luzu.

      Waga – ( 23 września – 23 października )

! wagaPotrzebujesz uśmiechu i zabawy. A z drugiej strony inni wymuszają na Tobie, abyś wszystko traktowała bardzo poważnie.  Musisz uważać, aby kogoś swoim poczuciem humoru nie urazić. W finansach zechcesz postawić sobie wyzwania . Musisz być ostrożna i dobrze przemyśleć działania, gdyż niektóre wydają się być atrakcyjne, ale nie dają dobrej perspektywy. Są też takie, które nie przedstawiają się atrakcyjnie, a dają możliwość istotnego pomnożenia kapitału. W pracy zawodowej masz szansę na rozwój. Pod warunkiem, że nie będziesz specjalnie zważać na opinie innych i pozwolisz sobie na spontaniczne, niekonwencjonalne działanie. W domu początek roku trudny. Nawarstwia się wiele bardzo absorbujących spraw. Z biegiem czasu nabierasz coraz więcej nowego doświadczenia i coraz lepiej sobie radzisz. W niektórych sprawach zamiast się męczyć, poradź się specjalistów. W miłości przeznaczenie szykuje Ci tajemnicze i niezwykle intrygujące wydarzenie. Najlepszy miesiąc kwiecień, czerwiec. Najtrudniejszy wrzesień, październik.

Rada:   otwórz swoją przestrzeń twórczą.

    Skorpion – ( 24 października –  22 listopada )

! skorpionRóżne sprawy zmuszają Cię do zmian, ale dla Ciebie lepiej będzie, gdy postarasz się zachować równowagę w tych strukturach, które już sobie wcześniej stworzyłeś. Nie będzie to łatwe w praktyce, ale teraz ważniejszy jest rozsądek niż sentymenty. Tym razem oceniaj sytuacje na podstawie tego, co widzisz i słyszysz, a nie tego, co czujesz. W finansach możesz teraz uaktywnić wszelkie nie wykorzystane do tej pory możliwości i umiejętności. Nie obawiaj się przeciwności i zbyt szybko nie rezygnuj. W pracy zawodowej ciekawe rozwiązania, możliwości, które krążą wokół Ciebie. Niektóre dają Ci większą przestrzeń na rozwój. Sytuacja powinna być w miarę stabilna. Natomiast możesz niczego nie zmieniać, albo zmienić wiele. W domu nie wiesz do końca, co masz robić i jakie podejmować decyzje. Musisz zapytać się swego serca i słuchać jego podpowiedzi. W miłości wydaje się, że coś wcześniej przegapiłeś, ale nie obawiaj się okazja do naprawienia błędów jeszcze się nadarzy.  Bądź mądry tym razem. Najlepszy miesiąc marzec, maj. Najtrudniejszy luty, grudzień.

Rada: odważ się pokazać światu swoje zdolności.  

   Strzelec – ( 23 listopada – 21 grudnia )

! strzelecRok zapowiada się dość ciekawie pod wieloma względami. Może okazać się najbardziej wartościowym rokiem w Twoim życiu.  Zależy to tylko od Ciebie. Głównie od Twoich przyzwyczajeń. Jeśli nadal, jak kot będziesz chodził swoimi drogami i trzymał się kurczowo własnych przekonań, możesz nie dostrzec nadarzających się okazji. Musisz wyciągnąć rękę, chwycić okazję i szybko ją wykorzystać. W finansach nie licz na czyjeś obiecanki, bo tylko stracisz niepotrzebnie czas.  Jeśli osobiście zajmiesz się swoimi sprawami, dużo lepiej na tym wyjdziesz. Pamiętaj, że gdy wiesz, czego chcesz i o to walczysz, masz niesamowitą siłę przebicia. W pracy zawodowej mogą kolidować ze sobą dwie strony. Jedna to jest to, co chciałbyś robić, a druga to pieniądze. Tym razem musisz dokonać wyboru, co jest dla Ciebie ważniejsze, gdyż możesz mieć albo pieniądze, albo satysfakcję z wykonywanej pracy. W domu pojawiają się możliwości na pozytywne rozwiązania dotychczasowych problemów. W miłości Twoja atrakcyjność stale rośnie. Nie bój się być szczęśliwym. Najlepszy miesiąc styczeń, kwiecień. Najtrudniejszy lipiec, sierpień.

Rada:   licz na siebie.

   Koziorożec – ( 22 grudnia –  19 stycznia )

!koziorozecCzas do końca marca nie jest dla Ciebie najłatwiejszy. Znajdujesz się pomiędzy starym i nowym. Powinieneś jak najszybciej podjąć decyzje, i odpowiedzieć sobie na pytanie, w którą stronę chcesz zdążać .i co chcesz osiągnąć. Nie kieruj się tym, co w przeszłości nie wyszło lub co odrzuciłeś , gdyż tym razem właśnie to ma największe szanse sukcesu. W finansach nie do końca pewna sytuacja. Może zdarzać się, że coś będzie rzucać Cię na głębokie wody i patrzeć, czy wypłyniesz na powierzchnię. Jeśli będziesz czekać na jasność sytuacji i nie podejmować żadnych działań, może okazywać się z perspektywy czasu, że nie skorzystałeś z okazji. Potrzebne jest tym razem duże wyczucie sytuacji i wiara. W pracy zawodowej konieczne jest samodzielne i konsekwentne działanie. Jesteś w stanie pokonać największe obawy i mimo wszystko wyprowadzić sprawy na prostą. W domu jakaś miła niespodzianka i uporządkowanie starych spraw pokaże nowe możliwości kontaktów rodzinnych. Wpływ starszej kobiety może utrudnić porozumienie w  miłości i relacji z partnerem. Najlepszy miesiąc marzec, grudzień. Najtrudniejszy październik, listopad.

Rada: korzystaj z intuicji.  

    Wodnik – ( 20 stycznia – 18 lutego )

!!!wodnikFunkcjonujesz bardziej w swoim świecie marzeń i wyobrażeń, niż w świecie rzeczywistym. To niestety będzie Cię rozpraszać i nie raz wprawiać w zakłopotanie.  Możesz plątać się, albo wykorzystać praktycznie pojawiającą się energię twórczą.  Jeśli swoje odczucia i wizje  przelejesz np. na papier, w malarstwo, muzykę itp. , odzyskasz wewnętrzną moc i samo odnawialną energię życiową. W finansach doskonałe okazje do znacznej poprawy swojej pozycji materialnej. Niczego nie poddawaj w wątpliwość, ale też unikaj hazardu i w ogóle nie podejmuj większego ryzyka. Do pracy zawodowej podchodzisz zbyt emocjonalnie. Przejmujesz się byle czym i sam utrudniasz sobie kontakty ze współpracownikami. Pracuj nad relacjami. W domu ostatnio wprowadziłeś trochę zmian, ale możesz wrócić do wcześniejszych tradycji, gdyż da Ci to większy spokój i poczucie bezpieczeństwa. Pojawi się coś z przeszłości, co będziesz mógł wykorzystać w przyszłości. W miłości jeśli się poważnie nie zdeklarujesz, to może się coś skomplikować. Najlepszy miesiąc luty, listopad. Najtrudniejszy czerwiec, wrzesień.

Rada: Twój uśmiech działa bardziej niż słowa.

    Ryby – ( 19 lutego –  20 marca )

! ryby2013 rok sprzyja Ci pod każdym względem. Możesz żyć lżej, przyjemniej i ciekawiej. Jedynym warunkiem jest pozwolenie na spontaniczne zmiany. Jeśli zechcesz kontrolować sytuacje, zaburzysz naturalny bieg wydarzeń. Pozwól na to, aby los mógł się swobodniej Tobą zaopiekować i wskazać właściwe drogi i rozwiązania. W finansach ciekawe wydarzenia pomogą Ci znaleźć dodatkowe źródła pozyskiwania pieniędzy. Masz szansę wyjść na prostą i stworzyć mocne fundamenty na przyszłość, ale dobrze rozpatrz ewentualne inwestycje. Od tego będzie zależeć, czy Twoje finanse się pomnożą, czy też, w którymś momencie zachwieje się równowaga. W pracy zawodowej dużo zależy od relacji z ludźmi i odpowiedniej zdolności komunikowania się. W domu mogą dziać się wydarzenia, które będą wymagały Twojej natychmiastowej reakcji. Powinnaś dobrze rozpatrzeć, co ewentualnie możesz bezpiecznie odłożyć na później. W miłości dobry czas na budowanie przyjaźni, bliskich ciepłych relacji i odpowiednich fundamentów pod związek. Najlepszy miesiąc styczeń, październik. Najtrudniejszy maj, sierpień.

Rada: bądź radosna każdego dnia.