Opór – horoskop

Darku ascendent Twojego horoskopu znajduje się w znaku Raka, który tworzy duży trygon z Saturnem i Księżycem. Sprawia to, że masz wrodzone zdolności do wchodzenia w bardzo głęboki odbiór ludzkich emocji i energii subtelnych. Poza tym możesz mieć zdolność czytania w ludzkich myślach. Informacje płyną do Ciebie różnymi kanałami.

 Masz także zdolności muzyczne lub pisarskie, ale też możesz mieć jakiś lęk lub opór przed ich realizowaniem.

Ten problem może wiązać się z Twoimi kompleksami. Im gorzej czujesz się w danej sytuacji, tym bardziej chcesz pokazać, że radzisz sobie i że jesteś w tym dobry.

Być może z powodu któregoś z rodziców czułeś się mniej wartościowy i to może przenosić się na dalsze sprawy.

 Powinieneś popracować nad poczuciem własnej wartości. Gdyż jeśli tego nie zrobisz będziesz podświadomie wymuszał na innych, aby zachowywali się negatywnie w stosunku do Ciebie  i ściągali Cię w dół.

 Masz bardzo silną własną wolę, ale nie możesz na siłę i bezwzględnie upierać się przy swoim, gdyż będziesz powodować wtedy opór otoczenia.

Darku w każdym człowieku znajduje się pewien mechanizm obronny , że kiedy jest do czegoś przymuszany, to momentalnie pojawia się wewnętrzny opór, jako obrona na atak.

 Możesz napierać na drugiego człowieka, aby zrobił tak jak tego chcesz poprzez konkretne działania, słowa, emocje, a nawet myśli i wtedy możesz mieć trudność w przeforsowaniu pewnych spraw.

 Pamiętaj, że ten sam mechanizm funkcjonuje także w sprawach, które chcesz załatwić lub cele, które chcesz osiągnąć, im bardziej napierasz, tym bardziej to co chciałbyś osiągnąć się zapiera i tym trudniej przychodzi.

 W taki sposób możesz także napierać na siebie i siebie samego do różnych rzeczy przymuszać. Kiedy tak robisz włącza się dokładnie ten sam mechanizm obronny i zaczynasz opierać się temu, do czego się przymuszasz. Wtedy dużo trudniej jest Ci coś zrobić  i możesz wtedy różne rzeczy odwlekać lub robić z niechęcią.  

 Jesteś bardzo czuły na tonację głosu. Jakiś nieprzyjemnie wibrujący głos, podniesiony głos, a najbardziej krzyk odbierasz bardzo boleśnie i jest to dla Ciebie nie do przyjęcia. Słowem można Cię  bardzo łatwo zranić, ale także słowem można Cię zdobyć. Ciepła tonacja głosu, miłe słowa powodują, że dość szybko otwierasz się do takiego człowieka.

  Masz łatwość w odbieraniu różnego rodzaju informacji, ale powinieneś nauczyć się nią prawidłowo posługiwać. Musisz wiedzieć, że są takie osoby, że jeśli im powiesz o swoich zamiarach, planach to plany będą się rozmywać i nawet to, co zapowiadało się dobrze, nagle zaczyna się utrudniać i przyjmować inny bieg.   

Poobserwuj sobie, co to są za osoby i kiedy to się dzieje i w jakich sytuacjach i postaraj się nie mówić tym osobom za dużo o sobie, a szczególnie, jeśli jest to dla Ciebie coś ważnego. Trzymaj to w tajemnicy aż do momentu, kiedy się zrealizuje.  

To dzieje się tak, że w momencie, kiedy pójdzie informacja do niewłaściwej osoby, tracisz energię na zrealizowanie tego o czym mówisz.

Twoja moc jest zawarta w słowie, Twoje myśli, kiedy je na czymś koncentrujesz stają się sprawcze. 

Jeśli nie wyeliminujesz ze swojego życia napierania, o którym mówiłam już wcześniej, to w drugiej połowie życia może nastąpić spięcie energetyczne w mózgu i wtedy wystarczy, że przez chwilę pomyślisz o tym, co wydarzyło się kiedyś i zaraz zacznie ci się to dziać. Gorzej, gdy będą to wydarzenia nieprzyjemne, bo będziesz je ponownie wprawiać w ruch.

Dlatego ucz się panować nad swoimi myślami w taki sposób, aby utrzymywać spokojną koncentrację na celu, a nie analizować. 

Wtedy będziesz mocny i dopiero wtedy będziesz mógł wpływać na bieg wydarzeń.

W pierwszej połowie swojego życia możesz czuć wewnętrzną siłę, a momentami nawet w taki sposób, że nie ma rzeczy, której byś nie zrobił.

Utrzymasz to i będziesz mógł jeszcze wzmacniać w swoim życiu, jeśli zawsze będziesz postępować w zgodzie ze sobą, podążać za swoim wewnętrznym głosem.

Zauważ, że zawsze kiedy robisz coś wbrew sobie, a czułeś wcześniej, że nie powinieneś, to zaraz potem włącza się bardzo nieprzyjemne uczucie poczucia winy, że to właśnie zrobiłeś a nawet czasami złości na siebie. Następnie na poziomie podświadomym prawie natychmiast włączasz mechanizm karania siebie i wtedy wymuszasz różne rzeczy, aby siebie krzywdzić.

Pierwsza część życia układa Ci się rewelacyjnie.  Osiągasz swoje cele, realizujesz plany życiowe. Czujesz, że kiedy czegoś potrzebujesz, jest to tylko kwestia czasu świat znajduje dla Ciebie rozwiązania.

Także w tym czasie Twoja kariera zawodowa nakręca się jakby sama. Możesz być zadowolony ze swojego życia.

Natomiast w dalszej części będzie to zależało od tego, jak poradzisz sobie z mechanizmem napierania, własnymi myślami i czynieniem w zgodzie ze sobą.

 Jeśli Ci się to uda będziesz dalej rozwijał się i wznosił jeszcze wyżej i szczęście będzie Ci towarzyszyć w każdym momencie życia.

 Natomiast, jeśli sobie z tym nie poradzisz , to energetyka Twoja tak może wzrosnąć, że w pewnym momencie może obrócić się z dużą siłą przeciwko Tobie i wtedy w krótkim czasie możesz stracić to, co tyle lat budowałeś. Później może zająć Ci wiele lat wygrzebywanie się z problemów, uczenia się siebie i odbudowywania wszystkiego od nowa.

 Bądź uważny, pracuj nad sobą, a z pewnością sobie poradzisz.