Horoskop na 2017 Rok

Ikony do znaków  Marta Zawadzka http://martagallery.com

Baran – ( 21 marca – 19 kwietnia )

! baranTen rok otwiera dla Ciebie interesujące relacje z ludźmi. Niektóre z nich mogą być nietypowe i dość niekonwencjonalne, ale z nich stworzą się najlepsze przyjaźnie. Z tych kontaktów może wyłonić się ktoś dla Ciebie ważny, ktoś na całe życie. Może też stworzyć się nowa perspektywa zawodowa.  Nie podejmuj ryzyka i nie oczekuj szczęścia. Kiedy o nim zapomnisz i zaczniesz żyć chwilą, szczęście zacznie nieustannie pukać do Twoich drzwi. Tradycyjne życie rodzinne przestanie już wystarczać. Potrzebujesz więcej oddechu i przestrzeni. Nie przywiązuj się do pieniędzy, a zaczną płynąć swobodnym strumieniem do Twego portfela.

Motto przewodnie – być między ludźmi, być z ludźmi i razem dobrze się bawić.

Byk – ( 20 kwietnia – 20 maja )

!byk kopiaCzas niezwykle hojny dla Ciebie. Ludzie, los, życie obdarza Cię wszelkimi materialnymi dobrami. Teraz dostajesz to, czego potrzebujesz; pieniądze, rzeczy, nieruchomości. Otrzymujesz to,  co jest dla Ciebie najlepsze. Przyjmuj z wdzięcznością i ciesz się swoim szczęściem. Nie przywiązuj się do rzeczy i zaufaj, bo nie dostaniesz tego, co jest dla Ciebie zbędne. W rodzinie lekkie przetasowanie i porozumienie na nowych zasadach. W pracy spore zmiany, ale też dzięki temu większa stabilność. Sprawy uczuciowe będą wymagały przekształceń w Twoim postrzeganiu rzeczy.

Motto przewodnie – być szczęśliwym w świecie materialnym.

Bliźnięta – ( 21 maja – 21 czerwca )

! bliznieta 4Twoja najlepsza energia znajduje się w zmienności. Podróże, wprowadzanie nawet drobnych zmian w codzienne życie napędzi Ci energię i zainspiruje do działania. Nie ograniczaj się swoimi przekonaniami, czy poglądami innych ludzi. Daj sobie wewnętrzną wolność, a świat otworzy Ci drzwi na ciekawe doświadczenia. Chęć uszczęśliwienia osób bliskich uaktywni Ci pomysły i da siłę w zdobywaniu pieniędzy. W pracy możliwy awans lub wyjazd za granicę na dłużej. Sprawy rodzinne wymagają konsekwentnej pracy i cierpliwości. W miłości ułoży się lepiej niż przypuszczasz.

Motto przewodnie – dać sobie wolność w zmienności.

Rak – ( 22 czerwca – 22 lipca )

! rakPomimo, że rok może nie zacząć się zbyt dobrze w obszarze rodzinnym, to jednak już wkrótce zobaczysz, że z biegiem czasu będzie układać się coraz lepiej, aż życie rodzinne stanie się Twoim najsilniejszym życiowym fundamentem. Być może z czegoś będziesz musiał zrezygnować, ale w sumie będzie warto. W pracy oprzyj się tylko i wyłącznie na racjonalnych przesłankach, wtedy zawsze podejmiesz właściwe decyzje. W finansach złap równowagę pomiędzy wydawaniem a zarabianiem pieniędzy, a wtedy wszystko się ułoży. W miłości czas na szczęście i poważniejsze plany.

Motto przewodnie – wierzyć w rodzinę.

Lew – ( 23 lipca – 22 sierpnia )

! lewTeraz zostaniesz w jakiś sposób wyróżniony i wyniesiony na szczyt. Może być to jakaś wyróżniająca pochwała, nagroda lub popularność w obszarze zawodowym. Taka sytuacja spowoduje uaktywnienie Twoich sił i energii twórczej. Uwierzysz w siebie i w to, że na dużo Cię stać. Będziesz mógł „rozwinąć skrzydła”. W kwestiach finansowych słuchaj się rad specjalistów lub sprawdzonych przyjaciół, a dobrze na tym wyjdziesz. W rodzinie utrzymaj rzeczy takimi jakimi są. Nie jest to czas na większe zmiany. W miłości sporo zamieszania. Nie wracaj do przeszłości, bo możesz stać się ofiarą własnej namiętności.

Motto przewodnie – nie być skromnym, umieć się pokazać, być szczęśliwym w byciu wyróżnianym.

Panna – ( 23 sierpnia – 22 września )

Panna 2Jeśli masz jakieś plany, marzenia, zamierzenia, nie mów tego na głos, nie opowiadaj, co chcesz lub co zrobisz, bo rozproszysz energię i tak się nie stanie. Kiedy zachowasz tajemnicę do końca, do momentu aż zrealizujesz to co chcesz, zachowasz moc sprawczą w sobie. Kiedy już masz w garści to co chcesz, możesz swobodnie z innymi podzielić się swoim szczęściem. W pracy przeszłość dociska, ale czy dobrym rozwiązaniem jest być „ofiarą” na własne życzenie? W miłości nie bój się być sobą.

Motto przewodnie – dochowanie tajemnicy daje spełnienie.

Waga – ( 23 września – 23 października )

! wagaTwoją siłą na ten rok jest nieustanne pamiętanie o swojej duszy i zaspokajanie jej potrzeb. Zajrzyj w głąb siebie. Zobacz, co sprawia Ci przyjemność i o czym marzysz. Podejmij działania w tym kierunku, a życie Ci pomoże. Taka postawa utworzy Ci nowe szczęśliwsze połączenia w Twoim umyśle i w życiu. W pracy staniesz się przewodnikiem dla innych i będziesz mogła się rozwijać. Życie rodzinne ułoży się harmonijnie. W miłości nie walcz. Poczekaj. Los sam odpowiednio uporządkuje sprawy.

Motto przewodnie – nieustannie pamiętać o uszczęśliwianiu swej duszy.

Skorpion – ( 24 października – 22 listopada )

! skorpionNajważniejszym dla Ciebie jest wyciągnąć wnioski z przeszłości i na bazie tych doświadczeń zbudować nowe, piękniejsze i  bardziej wartościowe rzeczy. Na jak głębokie pozwolisz sobie przemiany wewnętrzne, jak szybko wyciągniesz wnioski i jak szybko zapomnisz o przeszłości, tak szybko otworzysz się na szczęście i pomyślność. W pracy chcesz zmian, ale lepiej przekształć to w czym jesteś. Da Ci to szansę i autorytet. W rodzinie wiele trzeba uporządkować. Miłość chce Cię obdarzyć. Przyjmij miłość.

Motto przewodnie – budować nowe, piękne rzeczy na starych doświadczeniach.

Strzelec – ( 23 listopada – 21 grudnia )

! strzelecMasz piękny rok na stworzenie prawdziwej, pięknej, nieprzeciętnej miłości w bliskiej relacji. Jest to czas odkrywania na nowo siebie i potrzeb swego serca. Budzą się uśpione zmysły. Umysł układa zrozumienie, a życie samo pisze scenariusz. W obszarze pracy otrzymujesz dary. Nawet, gdy nie do końca to pojmujesz, przyjmuj. Każda sytuacja otworzy Ci drzwi na następną szansę. W finansach dobry czas na pełniejszą satysfakcję poprzez ważną dla Ciebie kobietę. Sprawy rodzinne zaczynają się toczyć innym torem.

Motto przewodnie – podążać za głosem serca.

Koziorożec – ( 22 grudnia – 19 stycznia )

!koziorozecSprawy rodzinne dadzą Ci najwięcej radości i satysfakcji. Druga połowa roku przynosi zmiany, które pozytywnie wpłyną na zmianę Twojej postawy i rozwój osobowości. Zostaniesz odciążony z najtrudniejszych kwestii i zrobi się przestrzeń na własne niedokończone rzeczy. Bliscy wspierają Cię w tym, co robisz. W pracy nie trzymaj się schematów. Dodatkowe plany, czy projekty rozszerzą Twoje możliwości. W finansach rok zamieszania ale także miłych niespodzianek. Miłość znajdziesz w podróży.

Motto przewodnie – kochać rodzinę i polegać na rodzinie.

Wodnik – ( 20 stycznia – 18 lutego )

!!!wodnikTen rok daje Ci przestrzeń i możliwości do rozwoju swoich talentów. Być może o niektórych wiesz, ale o niektórych możesz nie wiedzieć. Różne przypadkowe sytuacje będą pokazywać, w czym jesteś dobry i co możesz dalej z tym zrobić. Nie przegap swojej szansy. Los jest Ci niezwykle życzliwy. Kwestie finansowe zaczną się układać od drugiego półrocza, kiedy weźmiesz  sprawy w swoje ręce. Ciekawe sytuacje rodzinne poprowadzą Cię w ramiona kogoś, kogo się w ogóle nie spodziewasz.

Motto przewodnie – korzystać z okazji i rozwijać talenty.

Ryby – ( 19 lutego – 20 marca )

! rybyPrzeznaczenie bierze w objęcia Twoją pracę, abyś mogła w niej zaistnieć na miarę swoich możliwości, zdolności i oczekiwań. Być może nie wszystko potoczy się tak jak chcesz, ale zaufaj przeznaczeniu. Ono poniesie Cię tam, gdzie jest dla Ciebie ciepłe, bezpieczne i najlepsze miejsce. Teraz po raz już kolejny zmieni się Twoja osobowość. Być może niektórzy nie będą Cię rozpoznawać. Sprawy rodzinne toczą się w zwykły sposób. W miłości zawarta jest jakaś tajemnica.

Motto przewodnie – zaufać przeznaczeniu i pozwolić sobie zaistnieć w pracy zawodowej.

Rozszerzony horoskop (tego rodzaju horoskop ukazuje się w Magicznych Kluczach – Czwarty Wymiar) na poszczególne znaki zodiaku z bardziej szczegółowym omówieniem obszarów związanych z miłością, pracą, pieniędzmi, rodziną i zdrowiem można zamówić na nr. telefonu 605-084-376 lub email qlevo12@wp.pl

Koszt to 20zł za jeden znak zodiaku, dwa znaki 40zł itd. Horoskop na wszystkie znaki zodiaku 100zł.

Przy zamówieniu wpłaty proszę dokonywać na nr. konta

36 1240 6133 1111 0010 5742 2911

Indywidualny prognostyczny horoskop na 2017 rok można zamówić na podany powyżej kontakt.

Koszt 400zł.

Do sporządzenia horoskopu indywidualnego potrzebna jest data, godzina i miejsce urodzenia. Czas oczekiwania ok. 2 tygodni.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>