Horoskop 15-21.08.2016r.

Ikony do znaków  Marta Zawadzka http://martagallery.com

Baran – ( 21 marca – 19 kwietnia )

! pracaPoczątek tygodnia dość trudny, ale im bliżej końca tym lepiej. Od czwartku spontanicznie pojawiające się sytuacje  w domu, warto wykorzystać. Natomiast warto zachować uważność w kwestiach finansowych, szczególnie pod koniec tygodnia. W pracy szczęśliwe zbiegi okoliczności, pomimo że ktoś się wycofa.

Byk – ( 20 kwietnia – 20 maja )

! rodzinaUważaj na przepływ informacji i kontroluj, co mówisz, bo może być wykorzystane przeciwko Tobie. W finansach początek tygodnia kiepski, ale od środy sytuacja się poprawia. W domu ciekawe rozwiązania, które podniosą Cię na duchu. Spółki stają się kontrowersyjne. Rozszerzaj pole własnej kreacji.

Bliźnięta – ( 21 maja – 20 czerwca )

! rodzinaNic nowego się nie dzieje, ale początek tygodnia odczuwalny jest przygnębiająco. Pomału nastrój będzie się poprawiać. Sytuacje dotyczące domu i rodziny przyjmą szczęśliwy obrót. W pracy niejasne sytuacje wywołują presję. Musisz jeszcze trochę wytrzymać. Za to w relacjach uczuciowych nieoczekiwane zmiany na plus.  

Rak – ( 21 czerwca – 22 lipca )

! pracaJakoś tak wszystko Ci zobojętniało. Może po prostu jesteś przemęczony. W finansach pod koniec tygodnia możliwa miła niespodzianka, jeśli nie poddasz się presji bliskiej osoby. Otoczenie Ci sprzyja i chce Ci pomóc. Nie podejmuj jednak zbędnego ryzyka. W pracy skorzystasz, jeśli zadbasz o swoje interesy.

Lew – ( 23 lipca – 22 sierpnia )

! pieniądzeMasz dobrą perspektywę i sprzyjające sytuacje. Jesteś lubiany a ludzie są Ci przychylni. W finansach dobry czas na pomnażanie pieniędzy i korzystanie z okazji. W domu nie układa się po Twojej myśli. Nie szukaj rozwiązań – przetrwa, a wkrótce wszystko się wyjaśni. W miłości wracają nie rozwiązane problemy z przeszłości.

Panna – ( 23 sierpnia – 22 września )

! rodzinaTym razem masz więcej szczęścia niż rozumu. W finansach uważaj, bo nie wszystko jest takie jakim się wydaje. Najbliższe otoczenie sprawia nieuzasadnione trudności. W domu możliwe naprawienie strat. W pracy ciągle się czymś łudzisz. Będziesz silniejsza, jak ocenisz realnie sytuację. W miłości możesz stać się ofiarą własnych uczuć.

Waga – ( 23 września – 22 października )

! miłoscKontroluj emocje. Podejmowane pod ich wpływem decyzje nie będą się opłacać. W finansach trudny czas. Coś może się opóźniać, blokować lub wycofywać. Nie forsuj spraw. W miłości nieoczekiwana zmiana spraw na Twoją korzyść. Wykorzystaj najbliższe otoczenie do zrealizowania swoich planów.

Skorpion – ( 23 października – 21 listopada )

! pieniądzeNie jest to łatwy tydzień. Różnego rodzaju przeszkody i starcia bezpośrednie mogą być na porządku dziennym. Głównie dotyczy to domu , rodziny i spraw osobistych. W finansach dobry czas na pomnożenie pieniędzy, korzystny kontrakt lub spontaniczną transakcję. W pracy wydaje się, że potrzeba innego podejścia do tych samych spraw.

Strzelec – ( 22 listopada – 21 grudnia )

! miłoscMasz autorytet i siłę przebicia. Jeśli wcześniej zacząłeś jakieś ważne sprawy, to koniecznie postaraj się je teraz zakończyć. Jeśli będziesz konsekwentny, Twoje działania zakończą się sukcesem. Jeśli wybierasz się w podróż, może być ciekawa pod kątem relacji z ludźmi, a w szczególności od strony uczuciowej.

Koziorożec – ( 22 grudnia – 20 stycznia )

! pieniądzeChyba straciłeś wcześniejszy entuzjazm. Jednak nie rezygnuj z już podjętych działań. Nie są to odczucia przewidujące na przyszłość, tylko czasowy spadek nastroju. W finansach zachowaj szczególną ostrożność. Możesz stać się ofiarą manipulacji lub oszustwa. W domu nie trzymaj się starych zasad. Dobry czas nawet na radykalne zmiany.   

Wodnik – ( 21 stycznia – 19 lutego )

! pracaNie za bardzo wiesz, czego chcesz. Potrzebujesz jasnych informacji, a niestety ich nie otrzymujesz. To nie poprawia Twego nastroju. W finansach jakiś zastój. Dodatkowo może będziesz musiał wywiązać się z zobowiązania. Zaufaj spontanicznie pojawiającym się sytuacjom w pracy. W miłości dobra perspektywa.

Ryby – ( 20 lutego – 20 marca )

! pieniądzeW tym tygodniu nic nie wydarza się przypadkowo. Bądź uważna i śledź znaki. One pokazują Ci dalszą drogę. W finansach z jednej strony ciężko, ale z drugiej nieoczekiwana zmiana dająca możliwości na przyszłość. W domu nie wiadomo z jakich przyczyn, trudności się piętrzą. Za to w pracy doskonały czas na rozwój i domknięcie istotnych spraw.