Chiromancja

 

Zapraszam na  indywidualne spotkania analizy dłoni oraz na kursy.

Dłonie można także zeskanować i przysłać emailem lub pocztą i analizę dłoni oraz inne informacje zwrotne przesyłam wtedy  także emailem lub pocztą.

 

 Chiromancja jest nauką sięgającą starożytności. Przez wieki istnienia ludzkości wielu starało się ją poznać i analizować. Jest nauką ustalania, przeszłości, przyszłości i teraźniejszości na podstawie analizy linii dłoni, znaków, typów dłoni, palców, wklęsłości i wypukłości oraz kolorystyki dłoni.

Nasze dłonie są ogromną skarbnicą wiedzy. Opierając się na informacjach udostępnianych nam przez chiromancję i wyciągając wnioski na podstawie doświadczeń można nie tylko ujawnić wady człowieka, jego błędy w postępowaniu, czy też wyborze dróg, ale także wskazówki do ich eliminacji. Chiromancja jest nauką posiadającą klucz do poznania charakteru człowieka, ukrytych talentów i energii, które dzięki poznaniu samego siebie, można wykorzystać w swoim życiu.

Wielu jest wśród nas takich, którzy oglądając się za siebie, na swoją przeszłość, uznają, że zaprzepaścili miesiące, lata, a niekiedy dużą część swojego życia, zarówno przez pomyłki rodziców, jak i swoje własne.

Poznaj samego siebie jest dewizą pracy w chiromancji, gdyż poznając siebie można świadomie kierować swoim życiem.

Warto zaznaczyć, że nie ma dwóch takich samych osób. Każdy człowiek jest indywidualnością, jego ręce tak jak i on sam, są niepowtarzalne.

Zapraszam do uczestniczenia w prowadzonym przeze mnie kursie Chiromancji i do rozpoczęcia podróży  w ten niesamowity świat przygody.