TAROT

  Wokół kart TAROTA krążą różne mity. Tak naprawdę nie wiadomo skąd się wziął i kto był jego twórcą. Pierwsze zapiski pochodzą z okresu średniowiecza. Podobno z Niemiec został przewieziony do Włoch, a później rozprzestrzenił się na resztę krajów europejskich.

Na początku służył jako karty do gry w salonach i liczył 24 karty. W późniejszych czasach ich ilość pomału wzrastała aż do dzisiejszej liczby 78 kart.

Z czasem także zaczęto odkrywać jego magiczne zdolności.

TAROT składa się z 22 Wielkich Arkanów i 56 Małych  Arkanów.  Każda karta posiada obrazy i symbole, które budują specyficzną energię i indywidualny przekaz.

TAROT funkcjonuje jak dobry przyjaciel. Mówi i czeka, jaka będzie reakcja człowieka, czy przyjmie daną informację, czy też ją odrzuci. Jeśli jest to ważne potrafi powtarzać tą samą wiadomość wiele razy. Dotąd aż zostanie usłyszana i przyjęta.

Sięga w przeszłość, potrafi przewidzieć przyszłość, umie ocenić teraźniejszość.

Dzięki niemu możemy dowiedzieć się kim jesteśmy, na jakim etapie życia funkcjonujemy obecnie a także gdzie doprowadzi nas podjęcie określonej decyzji.

TAROT  odbiera różnego rodzaju energie i  umie znaleźć się czasami nawet w niecodziennych przestrzeniach.

Potrafi odpowiedzieć na pytanie „dlaczego ? „  i podpowiedzieć pozytywne rozwiązanie.

Jest bardzo przydatnym narzędziem wglądu w codzienne sprawy.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, kończysz jakiś etap życia  i nie wiesz, co dalej, TAROT wskaże Ci drogę. Określi charakter danej osoby i pokaże jaki jest jej stosunek do Ciebie.  Podpowie co można zrobić, aby znaleźć miłość, odnieść sukces w pracy zawodowej , uzyskać stabilność finansową, poprawić relacje rodzinne.

Nie raz można się zdumieć, jak trafne są jego odpowiedzi. Warto mieć takiego przyjaciela i przewodnika. Można na niego liczyć w każdej sytuacji.

Dlatego uważam, że warto poznać, zaprzyjaźnić  i nauczyć się czytać TAROTA.

Z wielką przyjemnością moi drodzy wprowadzę Was w ten magiczny świat TAROTA  i nauczę jak korzystać z jego darów.   TAROTA może nauczyć się każdy, kto ma ochotę się z nim zapoznać.

Nie będziesz już musiał biegać i szukać informacji, być od kogokolwiek zależny, gdyż wszelkie informacje będziesz mieć pod ręką i swobodnie nimi zarządzać.

Serdecznie zapraszam na prowadzone przeze mnie kursy i warsztaty TAROTA.

Zapraszam także na indywidualne sesje TAROTA.  

Jedna myśl nt. „TAROT

  1. Thank you for your posts and for what you are doing here! Admirable work and much success in your buessins dealings! Please excuse my poor English as it is not my first tongue.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>