Branie, dawanie i seks. – Horoskop

Ósmy dom horoskopu – dom dóbr uzyskiwanych od innych, regeneracji i seksu – obejmuje znak Koziorożca, w którym posadowiony jest Czarny Księżyc i Słońce.

Czarny Księżyc niestety trochę tu miesza. Powoduje, że wydaje Ci się, że jeśli coś od kogoś bierzesz, to jest to coś złego. Natomiast, jeśli coś dajesz, wtedy jest w porządku.

To ten Czarny księżyc odwraca tą rzeczywistość i pokazuje ją w nieprawdziwym świetle.

Na to Aniu, aby ułożyć sobie właściwe, pozytywne relacje z innymi, to trzeba wymieniać się energią, służeniem sobie, pomocą wzajemną i różnymi innymi rzeczami. Tylko w taki sposób można zbudować bliskie relacje. Jeśli nie pozwalasz sobie na to, aby cokolwiek brać od innych, to  nie pozwalasz sobie na budowanie bliskich relacji.

Jeśli jesteś przekonana, że tylko całkowita niezależność jest prawidłowa i sama często pomagasz, ale sama też nie chcesz przyjmować pomocy, to znaczy że nie możesz się rozluźnić, nie ufasz ludziom i musisz wszystko dookoła kontrolować. Taka kontrola strasznie Aniu wyczerpuje. To, że kogoś o coś prosisz lub po prostu bierzesz jest naturalne i oczywiste. To buduje prawdziwą przyjaźń i bliskość.

Tzw. „Zosia samosia ” Aniu jest jak ta przysłowiowa koza, co na drzewo skacze. Po co to robić, jak może to ktoś zrobić za mnie, mi będzie lżej, a ktoś będzie zadowolony.

Nie traktuj brania od innych Aniu aż tak poważnie. Jest to naturalny czynnik budowania relacji w życiu. Jest to coś zupełnie naturalnego i oczywistego. Więc naucz się Aniu korzystać z tej wartości i nie daj się Czarnemu księżycowi, który w tym przypadku pokazuje tą rzeczywistość jak w krzywym zwierciadle.

Lecz nie tylko odwraca on sprawy związane z dawaniem i braniem od innych. Przekręca również sprawy związane z erotyką i seksem.

Może Ci się wydawać, że seks jest czymś złym lub upokarzającym, ale to nie jest prawdą.

Energia seksualna Aniu jest potężną energią fizyczną każdego człowieka. To energia kundalini, wypływająca z podstawy kości ogonowej, która płynie z dołu do góry po kręgosłupie, aż dociera do głowy, a tak naprawdę do przysadki mózgowej ( w mózgu ludzkim mamy dwa organy odbierające wyższe energie duchowe : przysadka mózgowa i szyszynka), w której ta potężna energia fizyczna miesza się z energią duchową i spływa potem jak fontanna po całym ciele i aurze człowieka, powodując rześkość , doskonałe samopoczucie, poczucie miłości do siebie i do świata i posiada cudowne właściwości leczące zarówno ciało, duszę jak i fizyczne życie człowieka. Energia kundalini potrafi powodować, że chodzimy po wodzie, że unosimy się w powietrzu i dokonujemy innych cudownych rzeczy.

Kiedy energia seksualna jest zablokowana, to wtedy ta potężna energia nie mająca swobodnego przepływu zaczyna uderzać w człowieka. Może powodować ciężkie choroby, wypadki lub inne niefortunne zdarzenia. Może także powodować zboczenia seksualne, ciężkie choroby psychiatryczne lub nawet przymusić do popełnienia zbrodni.

W każdym razie ta potężna energia, kiedy jest zablokowana, z potężną siłą ustawia się przeciwko człowiekowi i w zależności od osobowości, temperamentu i innych czynników powoduje określone, bardzo przykre konsekwencje.

Dlatego też Aniu jest ona tak ważna w Twoim życiu, tym bardziej, że masz potężny potencjał seksualny. Po to Aniu Bóg stworzył kobietę i mężczyznę, aby sobie w tym pomagali i wzajemnie przetwarzali tę energię na wyższy poziom, który płynie samoistnie do przysadki mózgowej w momencie szczytowania i orgazmu. Tylko nieliczne osoby na świecie potrafią podnieść energię kundalini do poziomu przysadki nie używając przy tym partnera, erotyki i normalnego współżycia. Mogą to być np. mnisi buddyjscy i to też nie wszyscy, tylko tacy, którzy mają najwyższe wtajemniczenie.

Dlatego też Aniu powinnaś traktować seks i erotykę jako coś zupełnie normalnego i naturalnego w Twoim życiu.   Tak jak codzienne pożywienie, mycie się, czy praca, która Cię cieszy , sprawia przyjemność i pozytywnie ładuje energią.

Kiedy podłożem erotyki i seksu stanie się miłość, wtedy będziesz miała dostęp do nieustającego źródła życia, regenerującego Ciebie i Twoje ciało, a dodatkowo sprawi, że zaczniesz młodnieć i bardzo mocno odstawać od swoich rówieśniczek. Korzystanie z seksu i erotyki miłości sprawi Aniu, że poczujesz się w pełni kochana i szczęśliwa.