Dusza poza ciałem. – Analiza dłoni.

Dłoń lewa.                                                         Dłoń prawa.

Dłonie kobiece.

Pomimo, że większość linii na dłoni lewej są wyraźne i głęboko zarysowane, to jednak Linia Życia jest słaba, mniej wyraźna i w pewnym momencie się kończy. Tak słabo zarysowana linia nie ma energii. To znaczy, że człowiek angażując się w sprawy rodzinne, poświęcając się dla bliskich i walcząc o miłość i o to, aby było dobrze, tak bardzo poświęca siebie i swoje życie, że zaczyna ginąć ze świata rzeczywistego.

Ta linia jest słaba i mocno poprzecinana innymi liniami na niemal całej swojej długości. To pokazuje problemy i przeszkody, z którymi stale się borykałaś. Generalnie Twoje życie nie było łatwe.

Ten cykl odpływania od życia kształtował się praktycznie przez całe Twoje życie, a tak naprawdę zaczął się w pełni realizować od jakichś dwóch – trzech lat. W tym czasie mogłaś zacząć odsuwać się od życia realnego i przechodzić w świat ducha. Mogło to zostać zapoczątkowane przez jakieś potężne wewnętrzne przerażenie, które siłą mogło dopowiadać takiemu przerażeniu, jak człowiek styka się z sytuacją bycia na granicy życia lub śmierci.

Takie przerażenie mogłaś przeżyć wcześniej, a umysł mógł zacząć je realizować mniej więcej dwa, trzy lata temu, albo mogło być to przeżycie właśnie z tego okresu, czyli mniej więcej trzy lata  temu. To właśnie przeżycie spowodowało wyrzucenie Cię poza obszar fizycznego życia.

Ponieważ Twoja dusza zaczęła funkcjonować poza ciałem, zaczęłaś doświadczać różnych, dziwnych, niepojętych i niezrozumiałych dla siebie rzeczy.

Dusza Krystyno może być bezpieczna tylko będąc w ciele i tylko będąc w ciele może się rozwijać i doświadczać dobrych rzeczy. Kiedy funkcjonuje poza ciałem, wtedy narażona jest na różne rzeczy, które funkcjonują w świecie duchowym i podświadomym innych ludzi. Czyli może wpaść w bagna emocjonalne i iluzje duchowe wytwarzane przez inne niżej rozwinięte osobowości. Dusza funkcjonująca poza ciałem odczuwa lęk, gdyż jest ciągle narażona na różne ciężkie energie. W związku z tym można odczuwać różne stany, począwszy od stanów zalewania ciężką, bolesną energią, aż do stanów różnych wizji i iluzji. Kiedy umysł funkcjonuje w taki sposób, układ nerwowy jest na skraju wyczerpania lub załamania nerwowego, gdyż tak silnych i tak skrajnych emocji  trudno jest bezpiecznie przepuścić przez swój układ nerwowy. Zbyt duża fala ciężkich energii może ten układ załamać, bo może nie pomieścić fali, albo nie wytrzymać napięcia. To napięcie generowane jest zarówno na  poziomie bólu i ciężkich energii, ale także na poziomie iluzji i euforii. Każda ze stron jest ciężka do przyjęcia przez duszę i organizm.  Im dłużej jest się w takim stanie, tym bardziej odpływa się od życia, bo wydaje się, że przeżywa się coś ważnego i mocuje się z jakimiś ciemnymi siłami. Wtedy może powstać uzależnienie od takich stanów i tego przeżywania. To powoduje, że coraz więcej chce się tego doświadczać, nawet jeśli to w jakiś sposób wyczerpuje.

Prawdziwą energię duchową można poczuć będąc w ciele, blisko życia. Wtedy dusza osiąga spokój i lekkość oraz może doświadczać prawdziwej miłości ciesząc się życiem. Nie ma to nic wspólnego z wizjami, czy przeżyciami umysłu.

W trakcie życia trzeba wkładać wiele wysiłku w to, aby osiągnąć spokój i stabilność w swoim umyśle. Prawdziwe uczucia pojawiają się wtedy, kiedy umysł się w to nie miesza.

W tej chwili jesteś mniej więcej na takim etapie swego życia, gdzie Twoja Linia Życia się kończy.

W związku z tym powinnaś świadomie zdecydować, czy chcesz być w życiu, czy poza nim. Jeśli pociągną Cię doświadczenia poza życiem i nadal będziesz przebywać w świecie ducha, on może wciągnąć Cię w to tak głęboko, że naprawdę swoje życie tu na ziemi zakończysz.

Może to się zadziać na dwa sposoby. Pierwszy, kiedy tak mocno i na trwałe umocnisz swoją dusze poza ciałem, że Twój umysł zatraci kontakt z rzeczywistością, wtedy mogą pojawić się problemy z psychiką lub przetwarzaniem informacji poprzez umysł, gdzie będziesz widzieć rzeczy, których nie ma lub słyszeć głosy, które będą w Twojej głowie i wyobraźni, natomiast Ty możesz je postrzegać jako rzeczywiste. Twój umysł zacznie postrzegać rzeczy nierzeczywiste jako rzeczywiste,  a rzeczywiste jako nierzeczywiste. Wtedy możesz fizycznie dalej żyć, ale być całkowicie odgrodzoną od życia. Wtedy mogą zacząć np. psuć się relacje z osobami, na których Ci zależy, możesz tracić pracę lub pieniądze lub mogą się wydarzać jakieś inne niewytłumaczalne logicznie sytuacje, które będą w Ciebie uderzać lub wycinać coś z Twojego życia.

Drugi sposób, to może być takie pragnienie funkcjonowania w świecie duchowym, że nie będzie chciało się żyć, wobec czego możesz zacząć tracić energię życia i faktycznie za jakiś czas się z nim pożegnać. Jest to prawdopodobne z powodu kończącej się właśnie Twojej Linii Życia.

Lecz nie musi się to stać. Masz na tej samej dłoni pięknie ukształtowaną Linię Losu, inaczej Saturna. Linia Losu związana jest z Siłami Wyższymi, które wpływają na Twoje życie i które determinują czasami jakieś wydarzenia.   Linia Losu także związana jest z pracą, biznesem i ogólnie biorąc także z karierą zawodową.

Linię Losu masz mocną i przechodzi ona przez całą dłoń. Na końcu się rozwidla i z tych rozwidleń tworzy jakby większą wysepkę, która sięga aż bransolet ( linie na przegubach dłoni) i kończy się na Wzgórzu Saturna  łącząc się z końcówką Linii Serca.

Taki układ Linii Losu  świadczy o tym, że masz Krystyno bardzo mocne połączenie i wsparcie od strony Sił Wyższych, lecz to wsparcie otrzymujesz, kiedy jesteś blisko z życiem, kiedy pracujesz, walczysz o pieniądze, kiedy zaczynasz planowanie różnych fajnych rzeczy tj. np. nowy dom, samochód, wyjazdy zagraniczne, kupno działki i tworzenie tam jakiegoś nowego biznesu itd.   Czyli wszystko to, co wiąże się z realiami i tworzeniem sobie większego komfortu życiowego. Natomiast, kiedy odpływasz od życia, to wtedy to wsparcie tracisz.

Ponieważ masz tak silną Linię Losu możesz z Linii Życia, zamiast tkwić na tym zerwaniu przenieść się na Linię Losu. Wtedy Linia Losu przejmuje je i bardzo mocno je wydłuża, czyniąc Twoje życie aktywnym, bogatym i radosnym. Wtedy dostajesz dużo energii życiowej i żyjesz długo.