Upór – horoskop astrologiczny

Dwunasty dom Twego horoskopu Ewo pokazuje siłę Twojej podświadomości. Jest ona potężna i oparta na sile Twego uporu. Kiedy się w czymś zaprzesz, nie ma siły, która odciągnęłaby Cię ze swego celu. Siła uporu jest potężna, kiedy działasz i wkładasz wysiłek, aby konsekwentnie realizować swój cel. Natomiast ta sama siła błędnie ukierunkowana może Ciebie osłabiać, a czasami nawet wycieńczać. Nie jest także wskazane, abyś upierała się przy swoim dla zasady, gdyż może wtedy pojawiać się impuls, że „na złość mamie odmrożę sobie uszy”. Wtedy z taką ogromną siłą możesz działać przeciwko sobie, zamiast dla siebie.

Najlepsze jest takie podejście, że gdy ktoś Cię poucza lub do czegoś zachęca, aby się od razu nie ustawiać ani na TAK, ani na NIE. Wysłuchać, pobyć z tym i podjąć decyzję najlepszą i najwygodniejszą dla siebie. Im bardziej ktoś chce Cię przekonać do swego projektu, tym bardziej może się w Tobie pojawiać opór, jako obrona przed przymusem i presją. Nie znosisz jakiejkolwiek presji. Działa ona u Ciebie zawsze odwrotnie. Kiedy sama się do czegoś przymuszasz, też możesz osiągać odwrotny skutek. Gdyż im bardziej się do czegoś zmuszasz, tym większy opór w sobie czujesz. Wtedy, kiedy Ci na czymś zależy dobrze ze sobą jest rozmawiać w taki sposób, aby siebie przekonać do tego, co chcesz zrobić, wtedy opór się rozpuści i w sposób szybki i naturalny osiągniesz to, co chcesz.

Saturn w znaku Ryb wprowadza pewnego rodzaju kompleksy, ale powinnaś je wszystkie odrzucić. One nie są prawdziwe. Pojawiają się tylko w Twojej głowie po to, aby zatrzymywać Cię w Twoim rozwoju.

Masz Ewo wiele talentów, masz wspaniały umysł, intelekt radzący sobie w każdej sytuacji, masz zdolność do przewidywania faktów i jasnowidzenia, masz szczęście do pieniędzy, ludzi i w miłości. Masz potężną wewnętrzną siłę, dzięki której możesz osiągnąć prawie wszystko, co tylko chcesz w swoim życiu. Jesteś teraz w bardzo dobrym dla siebie momencie życia. Może to być przełomowy moment, dzięki któremu wejdziesz na inną niż dotychczas drogę – pełną radości, przyjemności, miłości i spełniania marzeń. Zapowiada się najlepszy okres w Twoim życiu. Korzystaj z życia Ewo i ciesz się każdą chwilą. Miej ufność we wszystkim, co się wydarza. Za dużo nie rozmyślaj i korzystaj z każdej nadarzającej się okazji, gdyż ona będzie nakreślać dalszą i bardziej niż dotychczas szczęśliwą drogę Twego życia.