Hipnoza przez Skypa

Doskonała metoda podprogowa, miła, przyjemna dająca rewelacyjne efekty zarówno dla dzieci w każdym wieku, jak i dorosłych.

Jedna sesja trwa około 40-45 min. i kosztuje 150zł.

W trakcie sesji można zbudować w sobie odwagę, znacznie poprawić samopoczucie, stworzyć przestrzeń na miłość, poprawić swoją sytuację finansową, zdrowie, osiągnąć radość życia, udoskonalić swoje cechy charakteru oraz inne pozytywne wartości.

Po wpłacie pieniędzy na konto 36 1240 6133 1111 0010 5742 2911
Qlevo-Teresa Korol
ul. Chłodna 64 lok. 329 Warszawa

 

proszę o kontakt na email qlevo12@wp.pl

W tekście proszę napisać jaka sfera życia Państwa interesuje i co chcielibyście Państwo uzyskać. Przygotuję indywidualną, unikalną, dopasowaną dla Państwa potrzeb indukcję.

I umawiamy się na bardzo przyjemne i bardzo efektywne spotkanie.

Do miłego zobaczenia. 🙂

UWAGA!

Ze względu na liczne zapytania wyjaśniam, że sesja przez skypa prowadzona jest w zupełnie inny sposób niż sesja regresu hipnotycznego. Sesję regresu nie można przeprowadzić przez skypa tylko trzeba się ze mną umówić osobiście. Sesja przez skypa prowadzona jest w taki sposób, że jeśli w którymś momencie coś by przerwało połączenie lub cokolwiek wybudziło, jednocześnie i automatycznie osoba poddana hipnozie wybudza się także z transu. Taka metoda jest całkowicie bezpieczna i można ją przeprowadzać przez skypa.