Horoskop 12-18.12.2016r.

Ikony do znaków  Marta Zawadzka http://martagallery.com

Baran – ( 21 marca – 19 kwietnia )

! rodzinaJest to tydzień bardzo napięty. Dużo spraw masz do zrobienia i musisz być dobrze zorganizowany. Pamiętaj, że Twoja nerwowość i pobudliwość będzie udzielać się innym, więc czasami zwolnij tempa. Najsilniej uwidacznia się komunikacja z innymi, gdzie pomimo Twojej dobrej woli, sprawy mogą obracać się na negatyw. W miłości wszelkie zmiany są teraz nie wskazane. W pracy zamiast na uczuciach skup się na profesjonalizmie.

Byk – ( 20 kwietnia – 20 maja )

Poszukujesz spokoju i wytchnienia, ale musisz skupić się na obowiązkach. Najważniejsze są sprawy finansowe. Być może niektóre sprawy potrzebują niekonwencjonalnych rozwiązań. W pracy trochę zamieszania, ale pojawiają się też dobre perspektywy. Na miłość patrzysz, jak przez krzywe zwierciadło, więc trudno jest Ci dojrzeć prawdę. Twoja podświadomość rośnie w siłę. Skup się na pozytywie, a wykreujesz lepszą rzeczywistość.

Bliźnięta – ( 21 maja – 20 czerwca )

! pieniądzeTydzień bardzo pracowity. Musisz nadrobić zaległości i zrobić jeszcze coś na zapas. W finansach sporo wydatków. Skup się na oszczędzaniu pieniędzy, bo potem się nie pozbierasz. W domu bardziej się zorganizuj, bo sprawy będą przelatywać Ci przez palce, ale mimo to dokończysz to, co najważniejsze. Nie podejmuj teraz żadnego ryzyka. W miłości uspokojenie emocji i wspólne plany.

Rak – ( 21 czerwca – 22 lipca )

! rodzinaRelacje międzyludzkie stają się najważniejsze. To od innych zależy, ile teraz rzeczy uda Ci się załatwić, więc nie obrażaj się, bo w Twoim interesie są dobre stosunki. W finansach lekka niepewność, ale na ostateczne rozwiązania trzeba jeszcze trochę poczekać. Ktoś z najbliższego otoczenia nieoczekiwanie Ci pomoże. W miłości sprawy się trochę komplikują. Jeśli chcesz być pewny, że co zaczynasz, to skończysz, to rób sam.

Lew – ( 23 lipca – 22 sierpnia )

! pieniądzeRozmyślasz jak i komu zrobić przyjemność, ale nic konkretnego nie robisz. Jak w takiej sytuacji inni mają zobaczyć, że Ci zależy? W finansach sporo nerwów, ale pod koniec tygodnia możliwe ciekawe i szczęśliwe rozwiązania. Nawet, jeśli Ci się wydaje, że podejmujesz ryzyko, to niczym teraz nie ryzykujesz. W pracy dość nerwowo i trudności w komunikacji. Nie wchodź w zbytnie rozwlekanie spraw. W miłości chyba się czymś łudzisz.

Panna – ( 23 sierpnia – 22 września )

! rodzinaMasz dużo siły, energii i chęci do działania. Będziesz teraz szczęśliwsza, jeśli tak szybko nie będziesz wprowadzać zmian. W finansach być może coś Cię omija, ale całkiem nie zgubi. W domu dokończenie ważnych spraw i szczęśliwe zakończenia spraw mniejszych. W pracy bardziej licz na siebie. W miłości nieoczekiwane zmiany. Nie wchodź w to zbyt głęboko, gdyż ostatecznie okaże się, że za wiele się nie zmienia.

Waga – ( 23 września – 22 października )

! miłoscJesteś wymagająca i chcesz dla siebie więcej niż zwykle. Osiągniesz swoje cele, ale gdy będziesz konsekwentna. W finansach nie rób ważniejszych posunięć, gdyż możesz popełnić błąd. W domu sprzyja czas dla spraw urzędowych, przeprowadzek lub remontów. W pracy utrzymaj stabilność. Zmiany nie są teraz wskazane. W miłości czas na rozgrzewanie uczuć. Jeśli jesteś sama poszwędaj się trochę po mieście a spotkasz kogoś ciekawego.

Skorpion – ( 23 października – 21 listopada )

! pieniądzeMasz tendencje do zbytniego ryzykowania. Teraz lepiej sobie odpuść, bo konsekwencje zostaną Ci na najbliższe miesiące. Bardzo dobry czas do generowania i gromadzenia pieniędzy i dóbr materialnych. W domu wracają stare sprawy i nie za bardzo wiesz, co z tym zrobić. Pierwszy impuls jest najlepszy. W pracy masz szansę na wykazanie się. W miłości sprawy stają „ na ostrzu noża”.

Strzelec – ( 22 listopada – 21 grudnia )

! pieniądzeNie dosypiasz, a potem jest Ci się trudno ogarnąć. Zadbaj bardziej o wypoczynek. W finansach dobre są szybkie działania. Im dłużej się zastanawiasz, tym bardziej sprawy się rozwlekają. Teraz mogą się pojawić jakieś problemy z dziećmi lub choroby czy przeziębienia. W pracy dobry czas. Możesz przeforsować, to na czym Ci zależy. W miłości z czymś odwlekasz, ale robisz słusznie.

Koziorożec – ( 22 grudnia – 20 stycznia )

Zbyt wiele uwagi przywiązujesz do informacji. Inni są rozproszeni i nie za bardzo wiedzą co mówią. Nie kieruj się tym, co słyszysz. Opieraj się na intuicji. W finansach podejmujesz dużo wysiłku, aby opanować sytuacje. W większości nawet Ci się udaje. Lepiej odłóż teraz podróż. W pracy dobra passa. W miłości wydaje się, że jest wiele do zrobienia. To, czego mocno oczekujesz, możesz teraz nie uzyskać.

Wodnik – ( 21 stycznia – 19 lutego )

Masz wiele spraw do załatwienia i jesteś niezorganizowany. Raczej liczysz na przypadek albo zbieg okoliczności, że wybawi Cię z opresji. W finansach dobry czas, ale w sobotę i w niedzielę nie wykonuj żadnych ruchów. W domu nagromadziło się trudnych sytuacji. Nie udawaj, że czegoś nie ma, bo i tak obowiązek Cię nie ominie. W pracy musisz się dwoić i troić, aby nadążyć. W miłości decyzję warto przemyśleć jeszcze raz.

Ryby – ( 20 lutego – 20 marca )

! miłoscNiektórych spraw masz już dosyć i nie chcesz się nimi zajmować. Nie odwlekaj, bo potem ze wszystkim nie zdążysz. W finansach dobre zmiany, ale pod koniec tygodnia nie podejmuj ważnych decyzji. Przenieś je na przyszły tydzień. W pracy dużo się dzieje. Niektórymi rzeczami warto zająć się bliżej. Przydadzą Ci się na później. W domu napięte sytuacje. W miłości nie czas na rozmyślanie, tylko na kochanie.