Horoskop 3 – 9.10.2016r.

Ikony do znaków  Marta Zawadzka http://martagallery.com

Baran – ( 21 marca – 19 kwietnia )

Czemu standardowo początek tygodnia musisz zacząć nerwami? Pewnie dlatego, że jesteś bardzo obowiązkowy i chcesz wszystko wykonać perfekcyjne, a przecież tak się nie da. Rozluźnij się i pozwól sobie na błędy. Tylko ten się nie myli, kto nic nie robi. W finansach jakaś dobra okazja na początku tygodnia. W pracy doskonały czas do samorealizacji i efektywnego realizowania zadań. W miłości wszystko idzie dobrze, tylko nie przedobrz.   

Byk – ( 20 kwietnia – 20 maja )

! pieniądzeZ jednej strony dość intensywny tydzień, ale z drugiej strony także przynoszący wiele satysfakcji. Masz dobre pomysły, a świat zewnętrzny nareszcie w sposób pozytywny zaczyna z Tobą współpracować. W finansach jakaś iskierka nadziei poprawi Ci znacznie samopoczucie. W pracy dużo się dzieje. Pokazują się różne kierunki działań i wyzwań, które warto podjąć. W miłości lepiej się nie łudzić, tylko trzymać się tego, co stałe.

Bliźnięta – ( 21 maja – 20 czerwca )

! rodzinaTym razem najwięcej rzeczy do zrobienia może skumulować się w domu. Musisz dobrze rozplanować czas, aby ze wszystkim nadążyć. W finansach początek tygodnia dość napięty, pomimo że nie ma jakichś większych powodów. W pracy jakaś niejasna sprawa zakłóci Twój spokój. Pamiętaj, trzymaj się standardów i będzie dobrze. W miłości sam powodujesz spięcia, ale dobrze, że dość szybko się reflektujesz.

Rak – ( 21 czerwca – 22 lipca )

Coś Cię napadło i po prostu stałeś się służbistą, ale czemu musztrujesz przy tym innych? Uważaj w tym tygodniu na mundurowych i jazdę samochodem i zamiast się spieszyć – zwolnij. W finansach czujesz się tak jakoś, jakbyś nie mógł zarządzać swoimi pieniędzmi. W pracy dobra okazja do wyprowadzenia na prostą trudnych spraw. W miłości tydzień zacznie się nieciekawie, ale za to powinien zakończyć się rewelacyjnie.

Lew – ( 23 lipca – 22 sierpnia )

! pieniądzeOd poniedziałku dopadają Cię jakieś egzystencjalne smutki. Postaraj się jak najszybciej je odrzucić i spojrzeć na świat pozytywnie. Zrób coś, co sprawi Ci przyjemność, a uśmiech szybko powróci. W finansach otrzymujesz ważne informacje, ale je lekceważysz. Uważaj, bo z tego powodu może wybuchnąć afera. W pracy ktoś może Cię niesłusznie zaatakować. Nie dawaj się. Poradzisz sobie, a i inni w końcu staną po Twojej stronie.

Panna – ( 23 sierpnia – 22 września )

! pieniądzeJesteś bystra, szybko ogarniasz sytuację i doskonale radzisz sobie nawet ze skomplikowanymi tematami. Bądź uważna na początku tygodnia dostaniesz jakiś znak. W finansach dobry czas dla dobrych transakcji i generowania zysków. W pracy czas płynie w miarę normalnie bez większych zakłóceń. W miłości może nie wszystko jest do końca jasne, ale bądź dobrej myśli. Już wkrótce wszystko się wyjaśni.

Waga – ( 23 września – 22 października )

! miłoscW tym tygodniu masz więcej szczęścia niż rozumu. Popełniasz błędy, ale los wyciąga Cię z opresji. Nie przejmujesz się za bardzo tym, co dzieje się na zewnątrz – no i dobrze. W finansach nagromadza się sporo spraw, ale dość sprawnie je wszystkie ogarniasz. Pod koniec tygodnia uważaj na propozycję. Może być wciągnięciem w problemy. W miłości nie stawiaj na ostrzu noża, bo potem będziesz żałować.

Skorpion – ( 23 października – 21 listopada )

! pieniądzeKobiety nie dają Ci spokoju. Ciągle coś od Ciebie chcą i nie możesz zająć się swoimi sprawami. Chcesz daleko uciec, ale tym razem się nie da. W finansach urzędowe sprawy do załatwienia nie są do odkładania na później. Postaraj się je zrealizować w pierwszej kolejności. W pracy ważne, co zrobisz na początku tygodnia, bo tego skutki zbierzesz pod  jego koniec. W miłości nie zniechęcaj się. Spróbuj jeszcze raz.

Strzelec – ( 22 listopada – 21 grudnia )

! miłoscNiby wszystko jest jasne, a ciągle dociekasz. Zrób sobie od czasu przerwę w myśleniu, a wtedy będziesz mieć więcej energii i lepszy wgląd. W finansach uważaj na początku tygodnia. Jesteś chaotyczny i zapominalski. Możesz gdzieś zostawić pieniądze. Od czwartku dobry czas na poważne transakcje finansowe. W miłości bądź łagodniejszy i przystępniejszy. Rozluźnij się i dobrze się baw.

Koziorożec – ( 22 grudnia – 20 stycznia )

! pieniądzeMożesz mieć mniej siły i energii. Może potrzebujesz wypoczynku, albo krótkiego wyjazdu. Rób tylko to na co starcza Ci energii i do niczego się nie przymuszaj, bo odwróci się przeciwko Tobie. W finansach oczekujesz swobodnego przepływu pieniędzy, jednak mogą być jakieś zakłócenia. Niespodziewana reakcja kogoś bliskiego może Cię bardzo zaskoczyć. W pracy bez większych zmian. W miłości roztrząsasz kwestie psychologiczne.

Wodnik – ( 21 stycznia – 19 lutego )

! miłoscTydzień swobodniejszy pod kątem zajęć. Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, możesz odłożyć na później. Dobry czas na kino, teatr, dyskotekę, spotkania towarzyskie i dobrą zabawę. W finansach niby nic takiego się nie dzieje, ale drażni Cię jedna niewyjaśniona sprawa. Po co ciągle wracasz do przeszłości? W pracy za bardzo przejmujesz się drobiazgami. W miłości „jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”.

Ryby – ( 20 lutego – 20 marca )

! pieniądzeMasz przed sobą dobrą perspektywę, ale dobrze jest wszystko zaplanować na początku tygodnia, a potem tylko zachować konsekwencję w działaniu. Pamiętaj, że teraz ważniejsza jest właśnie ta spokojna konsekwencja niż większy wysiłek. W finansach dobry czas na podejmowanie działań związanych z kreowaniem pieniądza. W miłości baczniej zwracaj uwagę na słowa.