PROJEKT – CHIROMUTOLOGIA

Projekt ten powstał na bazie nauki zwanej Chiromancją w samolocie, w trakcie lotu z Alicante – Hiszpania do Krakowa – Polska dnia 31 stycznia 2014r.

Patronat medialny projektu – telewizja internetowa – tagen.tv

 

Polega on na tym, że osoby uczestniczące  w programie pracując nad sobą mają pokazać, że kiedy sami się zmieniamy, to także zmieniają się linie na dłoniach. i także zmienia się życie w obszarach nad , którymi się pracuje. Generalnie ten projekt – Chiromutologia ma  udowodnić, że sami mamy los we własnych rękach, i tylko i wyłącznie nasze decyzje i nasza postawa  życiowa wpływa na to, co się dzieje i że sami możemy kreować swoje życie według swoich potrzeb, zdolności i możliwości. W projekcie bierze obecnie udział 18 osób. Poniżej przedstawię osoby, pokażę ich dłonie i  przedstawię obszary nad, którymi chcą pracować.

Prowadząca projekt

IMG_0149

Ja , czyli Teresa Korol

 

 

 UCZESTNICY PROJEKTU

 

1. SŁAWEK

IMG_0114

 

Prawa ręka – linia losu. Obecnie – brak wpływu na swoje życie. Zmiana – Wpływanie, kreowanie swego życia zgodnie ze swoją wolą. Lewa ręka – brak Wzgórza Słońca, prawa ręka – brak Wzgórza Saturna.  Obecnie – niskie poczucie własnej wartości, poczucie ograniczeń. Zmiana – podniesienie poczucia własnej wartości.

 

IMG_0013

IMG_0014

IMG_0025IMG_0023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. IWONA.

 

Ma słabe Słońce – brak Wzgórka Słońca na lewej dłoni, brak Wzgórka Saturna na prawej dłoni. Znak zodiaku Lew – centrum wokół , którego ma się wszystko kręcić. Obecnie  – czuje się uzależniona od rodziny i innych. Denerwują ją układy z ludźmi i to,kiedy oni się wokół niej kręcą. Zmiana – chce się uwolnić od zależności z rodziną i chce sprawić, aby ją inni kochali.

 

 

 

 

 

3. RENATA

 IMG_0121

 

Brak Wzgórza Saturna na prawej dłoni, brak Wzgórza Słońca na lewej dłoni. Linia losu słabo widoczna na lewej i prawej ręce – trudności w pracy i biznesie. Kwadrat na Wzgórzu Jowisza na prawej ręce, dwie gwiazdki na Wzgórzu Jowisza na lewym ręku – powodzenie w kontaktach z obcokrajowcami.. Obecnie – trudności finansowe i zawodowe. Zmiana – otworzyć współpracę z obcokrajowcami i stworzyć sobie dostatek finansowy.

 

 

4. MAŁGOSIA

 IMG_0122

 

Wzgórek Wenus bardzo problematyczny na lewej i prawej dłoni. Bardzo cienka , mało widoczna linia losu. Linia Marsa poprzecinana. Na lewej dłoni linia życia krótka, ale przejmuje ją linia losu. Obecnie – jest odważna , podejmuje decyzje, a potem poddaje w wątpliwość. Męczy się z tym potem. Idzie do przodu, a potem się cofa lub blokuje. Innych potrafi zarazić optymizmem, a sama psychicznie rezygnuje i wtedy wszystko się zatrzymuje. Zmiany – chce oddzielić się od męża, wyprowadzić się, ale trzyma ją firma, którą razem prowadzą. Chce stanąć na nogi zawodowo, otworzyć swój biznes lub rozdzielić się od męża.

 

 

5. BEATA

 IMG_0124

 

Lewa ręka – linia serca krótka, nie dochodzi do Wzgórka Jowisza, zatrzymuje się pod Wzgórkiem Saturna. Prawa ręka i lewa – brak Wzgórka Saturna. Obecnie – czuje się zablokowana, tak jakby ją coś trzymało. Zmiana – zdjąć zatrzymania i blokady Saturna i otworzyć bardziej serce. Wzmocnić linię serca na obu dłoniach, co spowoduje pomyślność w miłości.

 

6. KATARZYNA K.

Problematyczna linia Merkurego na lewej ręce.  Obecnie – słaba intuicja. Zmiana – chce popracować nad intuicją, aby ją udoskonalić.

 

 

7. ULA

 IMG_0131

 

Prawa ręka – linia serca zamknięta haczykiem wchodzącym w palec Saturna i brak Wzgórza Saturna. Obecnie – problemy związane z miłością i pieniędzmi. Zmiana – praca nad uwolnieniem się z problemów uczuciowych, większym otwarciem się i przyjmowaniem miłości,oraz zdolnością czerpania przyjemności w miłości. Nie chce już więcej miłości romantycznych, które nic konkretnego w jej życie nie wnoszą. Poprawienie swojej sytuacji finansowej.

 

 

8. KASIA

 IMG_0133

 

Na prawej i lewej dłoni słaba linia losu. Na prawej i lewej dłoni ma linie Słońca, która oznacza kreatywność i pewność siebie. Natomiast linia losu zatrzymuje i nie pozwala się rozwinąć. Obecnie – Ma problemy z poczuciem własnej wartości, ale nie każdego dnia. Czasami jest zero, a czasami schodzi na minus.  Na razie nie pracuje ( od zeszłego roku zawiesiła działalność – prowadziła kursy angielskiego ). Ma wrażenie, że wszystko się od niej odwraca. Ma zaniżone poczucie własnej wartości. Zmiana –  podniesienie poczucia własnej wartości i samooceny.

 

 

9. PATRYCJA

 IMG_0135

 

Na razie działa poprzez prawą rękę, która jest problematyczna. Lewa ręka jest mocniejsza. Trzeba sobie różne rzeczy odpuścić, aby wytworzyć magnez przyciągania dobrych rzeczy. Brak Wzgórka Słońca na lewej i prawej dłoni. Na prawej dłoni widoczna jest linia Słońca. Obecnie – kiedy działa – przejmuje się tym  i wszystko idzie trudniej, dużo myśli i dużo analizuje. Wychodzi z domu zadowolona, pewna siebie, a potem poprzez ludzi i sytuacje zewnętrzne wszystko siada. Wszystko cokolwiek się dzieje negatywnie przyjmuje do siebie, nie przyjmuje komplementów. Myśli, że one nie są kierowane do niej. Wszystko poddaje w wątpliwość. Kiedy coś mówi, to czuje się ignorowana. Potrzebuje skupionej, pozytywnej uwagi innych na sobie. Ma trudności w ułożeniu sobie życia osobistego. Zmiana – podniesienie poczucia własnej wartości i pewności siebie, znalezienie odpowiedniego, dobrze sytuowanego materialnie partnera życiowego, chce kochać i być kochaną.

 

 

IMG_0016 IMG_0018

IMG_0022

 

 

 

 

 

 

10. ARTUR

 IMG_0143

 

Brak Wzgórza Saturna na lewej i prawej dłoni. Linia losu na prawej dłoni wchodzi ze Wzgórze Saturna.  Obecnie –  niska samoocena i brak pewności siebie, wiary w siebie i powodzenie. Zmiana – chce wzmocnić linię losu na prawej dłoni, aby jego życie układało się zgodnie z jego wolą w możliwie najlepszy sposób. Praca z umysłem.

 

 

 

 

 

 

11. JOLA

 IMG_0141

Linia związku na prawej ręce – konieczna aktywność w poszukiwaniach partnera, a nie czekanie na zbawienie.Ma dwie linie serca na lewej dłoni. Partner musi być dobrze sytuowany finansowo i mieć dobrą pozycję życiową i zawodową. Na lewej i prawej dłoni brak Wzgórza Słońca. Słaba linia losu na prawej dłoni. Obecnie – jest sama, nie może znaleźć odpowiedniego dla siebie partnera życiowego. Zmiana – wzmocnić linię losu na prawej dłoni, aby otrzymywać to, co chce. Podnieść poczucie własnej wartości, znaleźć odpowiedniego dla siebie partnera życiowego.