Regres hipnotyczny

  

Pewnie nie raz zastanawialiście się nad różnymi aspektami swojego życia i zadawaliście sobie pytanie –co jest – nie tak, przecież staram się, jak mogę,  dlaczego nie wychodzi mi tak jak tego pragnę?

Co przeważnie w takim przypadku robimy? Szukamy przyczyn, analizujemy sytuacje i staramy się jeszcze bardziej, wierząc, że tym razem musi się udać i znowu obijamy się o ścianę, bo znowu sytuacja się powtarza, znowu coś nie wychodzi.

Wpadamy w bezsilność, mając wrażenie, że nie da się przez ten mur przebić. Zaczynamy myśleć, że pewnie ktoś nas przeklął.

Niezależnie od tego do jakich wniosków dochodzimy, czy tym sprawcą jest mój partner, szef w pracy, matka, ojciec,  moje dziecko, jakaś przypadkowa osoba lub sytuacja a może czarna magia  lub diabeł, jedynym sprawcą naszych problemów jest nasz własny umysł.

W pierwszej kolejności trzeba pozbyć się negatywnych wzorców z przeszłości, oczyścić umysł.

Można to między innymi zrobić dość szybko i skutecznie w trakcie sesji regresu hipnotycznego.

Jest możliwość cofnięcia się do przeszłości i zlikwidowania starych, negatywnych programów, a na ich miejsce wkodowania pozytywnych programów.

Nasz mózg funkcjonuje tak, jak komputer. Jakie ma zakodowane programy, takie realizuje, bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi.

Regres hipnotyczny jest doskonałym narzędziem, dzięki  któremu szybko można pozbyć się niechcianego balastu.