TAROT

  Wokół kart TAROTA krążą różne mity. Tak naprawdę nie wiadomo skąd się wziął i kto był jego twórcą. Pierwsze zapiski pochodzą z okresu średniowiecza. Podobno z Niemiec został przewieziony do Włoch, a później rozprzestrzenił się na resztę krajów europejskich.

Na początku służył jako karty do gry w salonach i liczył 24 karty. W późniejszych czasach ich ilość pomału wzrastała aż do dzisiejszej liczby 78 kart.

Z czasem także zaczęto odkrywać jego magiczne zdolności.

TAROT składa się z 22 Wielkich Arkanów i 56 Małych  Arkanów.  Każda karta posiada obrazy i symbole, które budują specyficzną energię i indywidualny przekaz.

TAROT funkcjonuje jak dobry przyjaciel. Mówi i czeka, jaka będzie reakcja człowieka, czy przyjmie daną informację, czy też ją odrzuci. Jeśli jest to ważne potrafi powtarzać tą samą wiadomość wiele razy. Dotąd aż zostanie usłyszana i przyjęta.

Sięga w przeszłość, potrafi przewidzieć przyszłość, umie ocenić teraźniejszość.

Dzięki niemu możemy dowiedzieć się kim jesteśmy, na jakim etapie życia funkcjonujemy obecnie a także gdzie doprowadzi nas podjęcie określonej decyzji.

TAROT  odbiera różnego rodzaju energie i  umie znaleźć się czasami nawet w niecodziennych przestrzeniach.

Potrafi odpowiedzieć na pytanie „dlaczego ? „  i podpowiedzieć pozytywne rozwiązanie.

Jest bardzo przydatnym narzędziem wglądu w codzienne sprawy.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, kończysz jakiś etap życia  i nie wiesz, co dalej, TAROT wskaże Ci drogę. Określi charakter danej osoby i pokaże jaki jest jej stosunek do Ciebie.  Podpowie co można zrobić, aby znaleźć miłość, odnieść sukces w pracy zawodowej , uzyskać stabilność finansową, poprawić relacje rodzinne.

Nie raz można się zdumieć, jak trafne są jego odpowiedzi. Warto mieć takiego przyjaciela i przewodnika. Można na niego liczyć w każdej sytuacji.

Dlatego uważam, że warto poznać, zaprzyjaźnić  i nauczyć się czytać TAROTA.

Z wielką przyjemnością moi drodzy wprowadzę Was w ten magiczny świat TAROTA  i nauczę jak korzystać z jego darów.   TAROTA może nauczyć się każdy, kto ma ochotę się z nim zapoznać.

Nie będziesz już musiał biegać i szukać informacji, być od kogokolwiek zależny, gdyż wszelkie informacje będziesz mieć pod ręką i swobodnie nimi zarządzać.

Serdecznie zapraszam na prowadzone przeze mnie kursy i warsztaty TAROTA.

Zapraszam także na indywidualne sesje TAROTA.